• De wedstrijd begon vlekkeloos in ieder geval voor VV Tollebeek.
    Onze aanval en verdediging was super sterk, de verdediging van Creil-Bant was ook wel goed maar we kwamen er door heen. Onze spits maakte 3 doelpunten, onze linksvoor maakte er ook één uit een corner. Maar toen kwam de tweede helft 4-0 voor ons, iedereen zei dat hij ergens anders wou staan onze leider zei: Als iedereen 100% geeft mag dat, toen riep iedereen JA, we hadden aftrap gelijk een goede aanval van ons, ik stond spits, goed schot alleen hun keeper hield hem. Toen deden hun een paar goede acties, 4 gingen er in heel er jammer 4-4, ik werd gewisseld. Creil/Bant maakte er nog een 4-5 van. Onze echte spits maakte er nog een 5-5 van, iedereen ging uit zijn dak, nog 10 minuten op de klok, beide team goede aanvallen geen enkel ging er in toen floot de scheidsrechter af De eindstand 5-5 jammer van ons we hadden kunnen winnen.
rfwbs-sliderfwbs-slide