• Zaterdag 16 maart
    Tollebeek JO11-1 – Bant JO11-1

    Vorig seizoen heeft Tollebeek 2x tegen Bant gespeeld, thuis hadden ze gelijk gespeeld en uit tegen in de beker hadden ze verloren. Deze voetbalochtend was het koud, Tollebeek speelde direct sterk, veel bal bezit en goed overspel. In de 9e minuut loonde dat al, de keeper van Bant schoot uit en Patrick vond de bal en schoot direct in de goal, 1-0. Na de 1e time out kreeg Matthias nog mooie kans, maar de bal stuiterde net over de bovenlat van de goal. Bant kreeg een vrije trap, keeper Bram stootte de bal boven de goal, goede redding, daarna kreeg bant nog een kans, maar daar was gelukkig weer keeper Bram.
    In de 2e helft maakte Matthias de 2-0, hij had de bal op snelheid meegenomen en schoot gericht hard in de rechterhoek. Thomas had nog een mooie kans met een afstand schot op de middellijn, deze bal was net naast, Patrick probeerde nog een mooi lopje, maar helaas had de keeper van Bant dat goed in de gaten en stond klaar om de bal te vangen. Tollebeek kreeg een corner, Thomas nam deze en gaf de bal mooi op hoogte, zodat Matthias deze kopte, bal ketste af in 16 meter gebied, Patrick zag deze bal en schoot de 3-0 in . De verdedigers van Tollebeek deden het ook erg goed, Rick via een sliding nog een bal van de achterlijn. Tijdens aanval van Tollebeek kwam de bal weer in 16 meter gebeid, daar was gelukkig onze goaltjesdief Patrick en kon zo 4-0 maken. Aan het eind van de wedstrijd kreeg Bant nog 2 kansen en benutten ze. De eindstand werd 4-2 voor Tollebeek, verdiend gewonnen door hard werken en goed samenspel.