• Het is zaterdag 6 april. De jongens van de JO-8 spelen uit tegen Cvvo JO8-1 in Lemmer. Henrian is keeper in de 1e helft. Zwier scoort de 1e goal in de 2e minuut! Na een voorzet van Jelle scoort Stan de 2-0. De jongens spelen aanvallend en verdedigend erg goed. Even later geeft Stan een prachtige assist naar Jelle en Jelle scoort. Vervolgens speelt Stan 4 jongens uit en hij scoort. Prachtig! 4-0!
  Even later scoort de tegenpartij, 4-1.
  Als laatste voor de rust scoort Jari heel rustig in een hoekje, 5-1!
  Na de rust gaat Jari keepen. Er zijn slechts 2 à 3 jongens die nog goed en fel blijven spelen, de rest kakt in. Wij staan aan de zijkant onze longen uit het lijf te schreeuwen maar het heeft geen zin. We worden op gegeven moment zelfs achter het hek gestuurd door de scheidsrechter. Oepsie, iets te fanatiek :)
  De tegenstander scoort nu de 1 na de ander. Wij houden ons hart vast. Gelukkig maakt Jelle weer een punt na en vrije trap voor handsbal. Bamm!
  6-4 staat het nu. En weer scoort de tegenpartij! 6-5!
  Als laatste geeft Peter een mooie voorzet en Stan scoort!
  Na een zinderende wedstrijd wint toch de JO8 uit Tollebeek met 7-5!!
  Blij naar huis.....