• Periode

  • Thuis

    DatumThuisteamUitteamVeldKl.k. ThuisKl.k. UitDetails
    2 oktober 20:00Tollebeek 1Tonego 1Toernooihal veld 1
    5 oktober 09:30Tollebeek JO7-1SC Emmeloord JO7-1veld 3
    5 oktober 09:30Tollebeek JO9-1GFlevo Boys JO9-3veld 1
    5 oktober 10:00Tollebeek JO7-1SJO Ens/Kraggenburg JO7-1Gveld 3
    5 oktober 10:00Tollebeek JO15-1V.V. Heerenveen JO15-3 veld 2
    5 oktober 10:30Tollebeek JO17-1ST Creil/Bant JO17-2veld 1
    5 oktober 12:00ST Tollebeek/Nagele MO17-1Go Ahead Kampen MO17-1 veld 2
    5 oktober 12:15Tollebeek JO19-1VSCO '61 JO19-1veld 1
    5 oktober 15:00Tollebeek 1Foarut 1veld 1
    5 oktober 15:00Tollebeek 3ST Ens/Kraggenburg 4 veld 2
    12 oktober 09:00Tollebeek JO10-1Nagele JO10-1veld 1
    12 oktober 09:00Tollebeek JO11-1CVVO JO11-2veld 3
    12 oktober 09:00Tollebeek JO13-1Lemmer vv JO13-1 veld 2
    12 oktober 10:00ST Tollebeek/Nagele MO11-1FC Oldemarkt MO11-1veld 1
    12 oktober 10:45Tollebeek JO7-1SC Emmeloord JO7-1Ervenbos veld 2
    12 oktober 12:30Tollebeek 2VENO 2 za.veld 1
  • Uit

    DatumThuisteamUitteamAccommodatieVeldPlaatsDetails
    5 oktober 08:30DOS Kampen JO10-3Tollebeek JO10-1Sportpark De Matenveld 3-DOS KampenKAMPEN
    5 oktober 09:00Tonego JO11-1Tollebeek JO11-1Sportpark Tonego veld 1LUTTELGEEST
    5 oktober 09:45Creil JO7-1Tollebeek JO7-1Sportpark vv Tollebeekveld 3TOLLEBEEK
    5 oktober 10:00Steenwijkerwold MO11-1ST Tollebeek/Nagele MO11-1Sportpark Steenwijkwoldveld 3STEENWIJKERWOLD
    5 oktober 10:00ESC JO13-2Tollebeek JO13-1Sportpark Burg. Bodeveld 3ELBURG
    5 oktober 13:00Tonego 2Tollebeek 2Sportpark Tonego veld 1LUTTELGEEST
    9 oktober 19:00Creil 1Tollebeek 1Toernooihal (CREIL)Toernooihal veld 1CREIL
    12 oktober 09:50asv Dronten MO15-1ST Tollebeek/Nagele MO15-1dSportpark Burg. Dekkerveld 5DRONTEN
    12 oktober 10:00SJO Ens/Kraggenburg JO9-1Tollebeek JO9-1GSportpark De Bremveld 1KRAGGENBURG
    12 oktober 10:00VENO JO8-1Tollebeek JO8-1Sportpark "de Benten" veld 1VOLLENHOVE
    12 oktober 10:00Swift '64 MO17-1ST Tollebeek/Nagele MO17-1Sportcomplex Swift 64veld 3SWIFTERBANT
    12 oktober 10:15Bant JO12-1Tollebeek JO12-1Sportpark De Akkers veld 1BANT
    12 oktober 10:30SJO Ens/Kraggenburg JO7-1GTollebeek JO7-1Sportpark ErvenbosErvenbos veld 2EMMELOORD
    12 oktober 10:30Flevo Boys JO17-4Tollebeek JO17-1Sportpark Ervenbosveld 5EMMELOORD
    12 oktober 11:00Creil JO7-1Tollebeek JO7-1Sportpark ErvenbosErvenbos veld 2EMMELOORD
    12 oktober 12:00FC Oldemarkt JO15-1Tollebeek JO15-1Sportpark Oldemarktveld 1OLDEMARKT
    12 oktober 12:45Swift '64 JO19-1Tollebeek JO19-1Sportcomplex Swift 64veld 3SWIFTERBANT
    12 oktober 15:00SC Franeker 1Tollebeek 1Sportpark Hertog van Saxenlaanveld AFRANEKER
    12 oktober 16:50Tonego 3Tollebeek 3Sportpark Tonego veld 2LUTTELGEEST