• Marijn Brandsema behaalt 4e ster

  13 okt 2018
 • In de wedstrijd tegen Nagele heeft Marijn Brandsema zijn 4e ster behaald. Marijn scoorde hierin 2 keer voor Tollebeek en brengt zijn totaal nu op 101! Tollebeek heeft de derby met 6-1 gewonnen van Nagele.

  Voetbalnederland deelt per 25 gescoorde competitiedoelpunten een ster uit. Het totaal aantal doelpunten van Marijn Brandsema is nu op 101 gekomen en is voldoende voor de 4e ster. Op de website van voetbal Noord (www.voetbalnoord.nl is meer informatie te vinden wanneer alle goals zijn gemaakt.  

  Tevens staat Marijn nu op nummer 1 in de topscorerlijst met 9 doelpunten. Rik Loman en Martin Apperlo hebben beide 5 doelpunten gemaakt en Lars Sipma heeft er 3 doelpunten gemaakt. Deze Tollebekers staan nu samen in de top 10 van de 4e klasse.  

  Marijn kreeg na afloop van de wedstrijd een Tollebeek shirt met daarop een 4e ster, deze werd uitgereikt door voorzitter Dick Hulsebosch.

  Wij feliciteren Marijn van harte met behalen van 4e ster, op naar de 5e.