• Vanmorgen om 8 uur vertrokken we richting Zuidwolde. We wisten dat het pittige wedstrijdjes zouden gaan worden dus we hadden al tegen de kids gezegd, “dat jullie hier staan is al een hele prestatie, of jullie nu winnen of verliezen, zolang jullie maar alles geven dan is het goed.” En dat deden ze hoor, de eerste wedstrijd tegen nieuw roden ging al een speer en al snel volgden de eerste doelpunten, Tollebeek JO8 won met 4-1. De tweede wedstrijd maakten ze het heel spannend, het was een nek aan nek race maar toch versloegen ze FC ter Apel met 4-3. Wat waren we trots met z’n allen! Nog 1 wedstrijd te gaan, zou het dan echt gaan gebeuren dat wij die grote beker gaan winnen, want die hadden de kinderen wel gezien natuurlijk, dat was hun drive. De tegenstander had de wedstrijd hiervoor net met 5-0 gewonnen dus ook dit zou een spannend potje worden. De wedstrijd begon tegen Bargeres, de kinderen waren niet te houden en Bargeres werd volledig overruled door Tollebeek die hen versloegen met 6-1. Wat een feest, kampioenen!!!🎉🏆🥇
    Na de huldiging In Zuidwolde hebben we op de boerderij van de familie Hakvoort het feestje voortgezet en voetbalden de kinderen heerlijk verder. Marc bakte pannenkoeken, er stond een tub met water om even lekker af te kunnen koelen en met de kinderen in de kar achter de quat werd er een ere rondje gedaan met onze kampioenen. Het was een dag met een gouden randje voor de JO8 maar vooral ook voor ons als trainer en leider.