• JO9-2 Veld Zaterdag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Bankras, RixtiaOverige stafTeammanager
    Spaak, RenéOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Woensdag 18:00-19:00 1 8
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Tollebeek JO9-2 (B4400 Onder 9 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Tollebeek JO9-23300451449
    2SJO Ens/Kraggenburg JO9-4G3102412-83
    3Bant JO9-2G31021531-163
    4Blokzijl JO9-2G3102424-203

    Poulestanden Tollebeek JO9-2 (0275 Onder 9 competitie (najaar))

    Geen informatie

    Poulestanden Tollebeek JO9-2 (B4410 Onder 9 beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Friese Boys JO9-11100172153
    2Ternaard JO9-11100161153
    3VIOS (O) JO9-11100151143
    4MOVV JO9-11100143113
    5Stormvogels'64 JO9-1G1100143113
    6FC Zuidlaren JO9-31100143113
    7Glimmen JO9-11100132113
    8RWF JO9-11100132113
    9Beetgum JO9-1G110012393
    10Minnertsga JO9-1G110013583
    11SJO Dalen/DSC JO9-3110013583
    12ST Weerdinge/Valther Boys JO9-1110013583
    13TFS JO9-111009183
    14MOVV JO9-211009273
    15sv Olyphia JO9-111009273
    16vv Stânfries JO9-111009273
    17SJO Oudega/HJSC/Heeg JO9-3110012663
    18Tynaarlo JO9-1110010463
    19Tijnje JO9-111009453
    20Oudehaske JO9-111008353
    21SV Mussel JO9-111006153
    22Balk JO9-111008443
    23BSVV JO9-1G11008443
    24SJO Warga WWS JO9-211007343
    25Gorecht JO9-311006243
    26Westerwolde JO9-2G11006243
    27Westerbroek JO9-1G11004043
    28SC Rouveen JO9-211009633
    29SJO Broekster Walden JO9-211009633
    30VVT JO9-211008533
    31SJO ZVC '14 JO9-211004133
    32SJO HH'97 JO9-1110010823
    33SC Stadspark JO9-111007523
    34FC LEO JO9-111006423
    35Kuinre JO9-1G11004223
    36Lauwers De JO9-1G11004223
    37Staphorst JO9-311007613
    38Buitenpost JO9-311006513
    39Bargeres JO9-111005413
    40CEC JO9-211005413
    41Oldeholtpade JO9-211002113
    42Tollebeek JO9-211003303
    43Harkemase Boys JO9-211002203
    44Creil JO9-1G10013300
    45Harkema Opeinde JO9-4G10012200
    46Elim JO9-1100167-10
    47ODV JO9-2100156-10
    48KSC JO9-2G100145-10
    49Ter Apel '96 FC JO9-2G100145-10
    50Joure SC JO9-5M100112-10
    51Staphorst JO9-21001810-20
    52VVT JO9-1G100157-20
    53GRC Groningen JO9-3100146-20
    54Noordwolde JO9-1100124-20
    55Tonego JO9-1G100124-20
    56MSC/Amslod JO9-3100169-30
    57S.C. Stiens JO9-2100169-30
    58Haren JO9-1100158-30
    59Gomos JO9-3100114-30
    60Oeverzwaluwen JO9-1100148-40
    61FC Zuidlaren JO9-4100148-40
    62SJO DFC JO9-4100137-40
    63Helpman JO9-5100126-40
    64Veendam 1894 JO9-2100126-40
    65Noordster JO9-1100104-40
    66Jubbega JO9-2G100149-50
    67CVVO JO9-2G100138-50
    68Muntendam JO9-2100116-50
    69Mulier JO9-2G1001612-60
    70Asser Boys JO9-21001410-60
    71d' Olde Veste'54 JO9-3100129-70
    72VVS JO9-1100129-70
    73Wispolia JO9-1100129-70
    74DZOH JO9-31001513-80
    75SJO SWB JO9-1G1001513-80
    76VCR JO9-1G1001513-80
    77Ternaard JO9-2100119-80
    78Drachtster Boys JO9-31001312-90
    79Bareveld JO9-1G1001314-110
    80BATO JO9-2G1001314-110
    81SC Berlikum JO9-21001314-110
    82Buitenpost JO9-21001213-110
    83Poolster JO9-11001213-110
    84HZVV JO9-51001115-140
    85ONR JO9-21001217-150
    86Wardy JO9-11001116-150

    Poulestanden Tollebeek JO9-2 (B4420 Onder 9 beker 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Westerbroek JO9-1G1100140143
    2Minnertsga JO9-1G11009093
    3sv Olyphia JO9-111009093
    4Ternaard JO9-111009183
    5Glimmen JO9-1110011473
    6Kuinre JO9-1G11008263
    7Buitenpost JO9-311006063
    8Bargeres JO9-111009453
    9Tynaarlo JO9-111008353
    10Westerwolde JO9-2G11007253
    11BSVV JO9-1G11008443
    12SJO Warga WWS JO9-211007343
    13RWF JO9-111007433
    14SJO Broekster Walden JO9-211006333
    15Oudehaske JO9-111005233
    16Oldeholtpade JO9-211005323
    17Lauwers De JO9-1G11004223
    18MOVV JO9-111003123
    19Stormvogels'64 JO9-1G11005413
    20ST Weerdinge/Valther Boys JO9-111002113
    21CEC JO9-200000000
    22SJO HH'97 JO9-100000000
    23Staphorst JO9-300000000
    24Beetgum JO9-1G100145-10
    25VIOS (O) JO9-1100112-10
    26MSC/Amslod JO9-3100135-20
    27FC LEO JO9-1100124-20
    28SJO ZVC '14 JO9-2100113-20
    29vv Stânfries JO9-1100147-30
    30Harkemase Boys JO9-2100136-30
    31Tijnje JO9-1100125-30
    32FC Zuidlaren JO9-3100148-40
    33SJO Oudega/HJSC/Heeg JO9-3100137-40
    34SJO Dalen/DSC JO9-3100149-50
    35Gorecht JO9-3100138-50
    36SV Mussel JO9-1100127-50
    37Balk JO9-1100128-60
    38VVT JO9-2100106-60
    39SC Stadspark JO9-11001411-70
    40Friese Boys JO9-1100119-80
    41TFS JO9-1100109-90
    42Tollebeek JO9-2100109-90
    43MOVV JO9-21001014-140
  • Team indeling

    Geen informatie