• JO13-1 Veld Zaterdag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Bontkes, TeunOverige stafTeammanager
    Bosz, PieterOverige stafTeammanager
    Kapitein, LourensOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Dinsdag 17:00-18:30 1 8
    Donderdag 17:00-18:00 1 8
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    26 okt. 10:15Tollebeek JO13-1 - Lelystad '67 JO13-1Sportpark vv Tollebeek
    2 nov. 10:00Urk JO13-5 - Tollebeek JO13-1Sportpark De Vormt
    9 nov. 09:00Tollebeek JO13-1 - DSV '61 JO13-1Sportpark vv Tollebeek
    16 nov. 08:30IJVV JO13-2 - Tollebeek JO13-1Sportpark Den Uithoek
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    12 okt.Tollebeek JO13-1 - Lemmer vv JO13-17 - 4
    19 okt.Tollebeek JO13-1 - Lemmer vv JO13-18 - 1
  • Poulestanden Tollebeek JO13-1 (0255 Onder 13 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Lelystad '67 JO13-144005344912
    2IJVV JO13-243101521310
    3ESC JO13-2330014599
    4Tollebeek JO13-143013210229
    5Lemmer vv JO13-143013110219
    6RKO JO13-1G42021422-86
    7Olympia'28 JO13-23102815-73
    8Dos Kampen JO13-2G4103421-173
    9DSV '61 JO13-14022815-72
    10Urk JO13-53012619-131
    11Batavia '90 JO13-23003312-90
    12SVM JO13-2G4004154-530

    Poulestanden Tollebeek JO13-1 (B3800 Onder 13 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Tollebeek JO13-13300341339
    2RKO JO13-1G3111712-54
    3SVM JO13-2G3102622-163
    4Urk JO13-53012416-121

    Poulestanden Tollebeek JO13-1 (B3810 Onder 13 beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Zwartemeerse Boys JO13-11100120123
    2FC Birdaard JO13-111009183
    3OKVC JO13-111008173
    4Tollebeek JO13-111008173
    5Langezwaag Jo13-1G11007073
    6Elim JO13-111007163
    7Zuidhorn JO13-211006153
    8VIOD JO13-1G11007343
    9ONS Sneek JO13-211005143
    10St.Annaparochie JO13-211004043
    11Bargeres JO13-111005233
    12MSC/Amslod JO13-211004133
    13ST SGV/Froombosch JO13-111004133
    14VIOS (O) JO13-111004133
    15Marum JO13-211004223
    16FC Oldemarkt JO13-111004223
    17FVV JO13-111003123
    18Niekerk JO13-111003123
    19SJO WTTC JO13-111002023
    20SJO ZVC '14 JO13-211002023
    21Pekelder Boys JO13-111002113
    22V en V'68 JO13-111002113
    23BEW JO13-1G00000000
    24BSVV JO13-1G00000000
    25Eext JO13-100000000
    26SC Loppersum JO13-100000000
    27Nieuw Roden JO13-100000000
    28Onstwedder Boys JO13-1G00000000
    29Pesse JO13-100000000
    30Poolster JO13-100000000
    31Rijperkerk JO13-100000000
    32SJO Warga WWS JO13-1100112-10
    33VAKO JO13-2100112-10
    34Gorecht JO13-2100124-20
    35ST Havelte-Uffelte JO13-1G100124-20
    36Groninger Boys JO13-1100113-20
    37MOVV JO13-1G100113-20
    38ST Donkerbroek/Makkinga JO13-2G100102-20
    39Sellingen JO13-1100102-20
    40Raptim JO13-3G100125-30
    41Fit Boys JO13-2100114-30
    42SJO STEO JO13-1100114-30
    43Vitesse'63 JO13-1G100114-30
    44Friese Boys JO13-1100137-40
    45QVC JO13-1G100115-40
    46LAC Frisia 1883 JO13-3100104-40
    47WTOC JO13-1G100116-50
    48SJO WIJC JO13-2100117-60
    49Lemmer vv JO13-1100118-70
    50Winsum JO13-2G100118-70
    51DWP JO13-1G100107-70
    52Jistrum JO13-1G100119-80
    53DVC'59 JO13-11001012-120
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bakker, NickTeamspeler
    Bosz, Philip JohanTeamspeler
    Buteijn, RickTeamspeler
    Kapitein, JonathanTeamspeler
    Korving, JonathanTeamspeler
    Nollen, SilTeamspeler
    Ridder, Wick deTeamspeler
    Strien, Bart vanTeamspeler
    Wijma, PieterTeamspeler