• en de Winnaars zijn.....?

  27 sep 2019
 • Afgelopen zomer heeft VV Tollebeek een nieuwe webshop gekregen. Iedereen die online een bestelling heeft geplaatst maakte automatisch kans op een gratis KLIF18 bal of KLIF 18 voetbalschoenen tasje. 

   

   

  Winnaars Klif 18 bal:

  • Marcel Habets
  • Jessica Woord
  • Erik Snoek
  • Henriette Post
  • Hennie Korf 

  Winnaars klif18 voetbalschoenentasje:

  • Marcel Zuidema
  • Dea Dijkgraaf
  • Pieter Woord
  • Monique Habets
  • Erik Snoek 

  Alle prijs winnaars van harte gefeliciteerd met jullie prijs, de prijzen kunnen vanaf 28 september worden opgehaald in de kantine van VV Tollebeek.

  De herfst is begonnen, de speciale sport thermo broeken van het merk stanno staan ook in de webshop en de warme nieuwe VV Tollebeek Sweaters zijn ook goede aanraders voor in te trainen of om gewoon in te relaxen.

  Wil je ook onze nieuwe clubkleding bestellen, dan kan dat 24 uur per dag online op www.vvtollebeek.nl.