• In de mei vakantie werden de Erima voetbaldagen weer georganiseerd bij VV Tollebeek. dit werd gedaan door Fokke Loosman en Gerben Sieperda. Met een totaal van 29 deelnemers werd er begonnen aan de eerste dag. Het weer viel alleen wel tegen op de eerste dag. Tijdens het ochtend programma was het bewolkt met zo af en toe een druppeltje regen. Om 12 uur mochten de kinderen de kantine binnen om lekker een broodje te eten en dat deden sommige kinderen zeker. Het ene kind had al genoeg na 2 boterhammen terwijl het andere kind een stuk of 9 boterhammen op at. Na de lunch mochten de kinderen weer naar buiten om lekker te voetballen. Jammer genoeg wat het na de middag pauze harder gaan regenen en kregen alle kinderen het koud. Hierdoor had de organisatie beslist om de tweede dag het ochtend programma in de zaal te houden. Hier hebben we leuke tikspelletjes en voetbalspelletjes gedaan. Het middag programma werd wel weer buiten gehouden omdat de zon scheen en het niet meer regende. we gingen kijken wie de beste penalty‚Äôs kon nemen van de groep. Hierbij gingen de trainers allemaal een keertje keepen. Verder bestond het middag programma meer uit partijtjes omdat de kinderen allemaal aardig moe waren geworden in de zaal. De derde dag stond het ochtend programma ook in het teken van partijtjes en hielden de trainers in de middag een spellencircuit waar de deelnemers konden kijk hoe hard ze konden schieten, ze mochten schieten op het schietdoek en ze gingen darten met voetballen. Om een leuke afsluiting compleet te maken hebben elke trainer 3 spelers uitgekozen die met de trainers mochten meedoen bij het grote eindpartij op het hele veld. Dit hebben de trainers verloren met 4-3. Aan einde mochten alle deelnemers een bal mee naar huis nemen en kregen ze een medaille van de trainers. Het waren 3 geslaagde dagen voor de kinderen maar ook zeker voor de trainers.

    Namens de organisatie willen we graag Rinke Elsma, Johan Bosgraaf en Bart Rinsema bedanken voor het geven van de trainingen. Maar ook bedanken we Hendri Loosman en Gerrie Loosman voor het verzorgen van de Lunch in de middag pauze.

    Mvg

    De organisatie (Fokke Loosman & Gerben Sieperda)